Günümüzde, sadece doğru platformu seç- sürükle bırak teknolojisi ile bir web sitesi oluşturabileceğimizi bildiren reklamlarla sürekli olarak bombalanıyoruz. Web sitesi tasarımı pazarındaki büyük oyuncular – GoDaddy veya Wix gibi – tüketicileri, ürünlerinin güzel ve başarılı bir web sitesini garanti ettiğine ikna etmek için büyük miktarda para harcıyorlar.

Profesyonel tasarım ve reklam ajansı olarak 16 yılı aşkın bir süredir web sitesi tasarımı inşa ediyoruz. Web sitesi oluşturucularının artılarını ve eksilerini sayabileceğimizden daha fazla müşteriyle tartıştık ve bazı konuşma noktalarımızı paylaşmanın yararlı olabileceğini düşündük.

Tabii ki, bir web tasarım ajansı ucuz web araçlarının yeterli olmayacağını söyleyecektir. Gerekirse bunu bir kere deneyin, ancak lütfen bu büyük şirketlerin pazarlama çabalarıyla ve onların ölçeklerini gerçekten dengelemeye çalıştığımızı bilin:

  • Squarespace, geçtiğimiz yıl 200 milyon dolar reklama harcadı.
  • GoDaddy, diğer şeylerin yanı sıra, Super Bowl reklamlarını kullanarak adını duyurdu.
  • Wix, bir Super Bowl reklamıyla tekrar vurgulanan 2019’da reklam harcamalarını % 1,425 (!!!) artırdı.

insaat-firmasi-web-site-tasarimi
Web sitesi tasarımı
https://ovuncguvenersoy.com/calismalarimiz/web-tasarimi/insaat-firmasi-web-site-tasarimi-2/

Web siteniz en önemli pazarlama aracınızdır.

Başarılı bir web sitesi oluşturmak göründüğünden daha zordur.

Web Siteniz En Önemli Pazarlama Aracınızdır.

Bu çağın vazgeçilmezidir ve web siteniz şirketinizdeki herhangi bir kişiden daha fazla kişi etkileşime girer. Birçok işletme için, web siteleri potansiyel bir müşteriyle ilk ve tek iletişim olabilir. Güven inşa etmek, mesajınızı iletmek ve etkili bir kullanıcı deneyimi hazırlamak çok önemlidir. Bir kullanıcı ne sunduğunuzu anlayamazsa, yasal bir işletme olup olmadığınızı doğrularsa veya satın alma işleminizde gezinirseniz, devam etme ihtimalleri vardır. Modern dünyada, dijital mağazanız artık ana mağazanızdır ve siteniz 7/24/365 satış elemanınızdır.

Web-Sitesi-tasarimi-Neden-isiniz-icin-calismiyor

Tüm rakipleriniz iyi görünen bir siteye sahip olduğunda, öne çıkmak için daha iyisini yapmanız gerekir.

  • Müşterilerin %67’si harika bir deneyim için daha fazla para ödeyeceklerini söylüyor ve %72’si bu deneyimleri başkalarıyla paylaşıyor.
  • Sahip olduğunuz web site tasarımı kullanıcı dostu değilse, bir müşterinin rakiplerinden satın alma olasılığı 4 kat daha fazladır.
  • Çevrimiçi tüketicilerin %88’inin kötü bir deneyimden sonra bir siteye dönme olasılığı daha düşüktür.
web sitesi tasarımı
Web sitesi tasarımı

Başarılı Bir Site Oluşturmak Göründüğünden Daha Zordur

Harika bir web sitesi oluşturmak kolay olsaydı, dijital ajanslar olmazdı. Strateji, tasarım, geliştirme ve içerik başarılı bir dijital deneyim yaratmada önemli rol oynar.

Hem masaüstü hem de mobil kullanıcı deneyimlerini düşünmeniz gerekir. Sayfaların ve içeriğin zamanında yüklenmesi gerekir. Tüm popülasyonlara eşit şekilde hizmet verebilmek için sitenizin SEO uyumlu olduğundan emin olmanız gerekebilir. Siteniz yayına girdikten sonra, SEO, ücretli reklamlar veya her ikisinin bir kombinasyonu aracılığıyla trafik çekmeniz gerekir ve bu taktikler her gün daha rekabetçi hale gelir.

Özet olarak;

İyi bir özel web tasarımı ucuz değildir. Yaptığınız her büyük satın alımda, tam olarak ne için ödeme yaptığınızı bilmek önemlidir, böylece paranızın değerini gerçekten aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Özel bir web tasarımı için ne kadar ücret aldığımızı  öğrenmek ister misiniz ? Ücretsiz fiyat teklifi için iletişime geçin.