Sarf Malzemeci Dergi İlanı

Sektörel dergi ilanı

Müşterimiz için özel olarak tasarlanan dergi ilanı tasarımı, sanayi ve endüstri alanındaki şirketlere hitap etmektedir.

Neden dergi ilanı?

Geleneksel reklam tekniği olan gerilla reklamcılık materyallerindendir ve en etkili olanlarındandır. Böylelikle bu basın ilanları, gerçekten elden ele gezecek olmanın verdiği etki ve okuyucu kitlesi ile geri dönüş sağlar.

Fuar, organizasyon, toplantı, sunum ve ihaleler için ihtiyaç duyulan basın ilanı tasarımları sektöre yardımcı olan pazarlama araçlarıdır. Müşterilerimizin ürünleri veya hizmetleri ile ilgili bir kampanya veya bir yenilik olduğunda ihtiyaç duyulur.

Müşteri ve ajans çalışması

Sarf Malzemeci şirketi dönemsel olarak fuarlara katılım sağlamaktadır. Dolayısıyla görsel tasarım çalışmaları ile pazarlama ekibine destek olmaktadır.

Tasarımda olmazsa olmaz olanlar slogan ve bir alt metindir. Bu konuyu netleştirmek adına çok iyidir. Diğer yandan kesinlikle bir görsel gerekmektedir. Mesajınız ne olursa olsun, ürün veya hizmetinizi bilmeyen insanlar için ürününüzü veya hizmetinizi soyut veya somut yoldan göstermeniz pazarlama departmanınıza yardımcı olacaktır. Bu bağlamda tasarımcıya doğru yön bilgileri vererek, kendisinin kalemini güçlendirmiş olursunuz.

ÖGE, bu yapı ile çalışmaktadır. Müşterilerinin “gerçek” ihtiyaçlarını anlayıp bunu sade bir stil ile kağıda dökmek için mesai harcar. Sonuç olarak ajans, müşterinin bu reklamı yapma amacına saygı duyar ve bu amaçla iş üretir. Buradaki amaç şirketin mobil sayfasına ziyareti gerçekleştirip, ürünlerin burada kolayca satın alınabildiğini göstermek ve satışı arttırmaktır.