İkimizealdim.com Marka Tasarımı

ikimizealdim-foto

Bir marka tasarımı konusu: Firmanın hikayesi sosyal yardımlaşma projesi üzerine kuruludur. İç giyim üzerine hizmet veren ikimizealdim.com, isminden de anlaşılacağı gibi alınan her ürün aslında iki kişiye alınmış olacak. ikimizealdım.com Erkek, Kadın, Bebek ve Çocuk kategorilerine sahip bir e-ticaret platformudur.

Bu siteden alışveriş yaptığınızda, aldığınız ürünün emsali ihtiyacı olan bir çocuğa armağan edilecek. Bu tema ile ziyaretimize gelen firma, bizden isim (marka tasarımı), logo tasarımı ve diğer grafik tasarım hizmetleri talebinde bulundu. ÖGE olarak çalışma stratejimiz olan “herkes tarafından kolaylıkla anlaşılabilecek” bir şekilde marka için ismi konusunda çalışmalara başladık. Sonuç olarak “ikimize aldım“da karar kıldık. Sempatik ve duygusal bir bağ kuran marka tasarımı ismi, bu sosyal yardımlaşmaya çok uygun bir isim oldu.

İsim sonrası logo tasarım çalışmalarına başladık ve yine herkesin zorlanmadan okuyabileceği ve teknik olarak da uygulanabilirliği kolay olan bir logo tasarımı çizdik.

Müşterimizin diğer görsel tasarım ihtiyaçları da tarafımızdan karşılandı. Bunlar;

Kartvizit tasarımı
Başlıklı kağıt tasarımı
Ambalaj tasarımı
Kutu tasarımı
Web tasarımı için slider, banner ve ikon tasarımları
Tebrik kartı tasarımı
Zarf tasarımı
Karton çanta tasarımı

ikimizealdim-logo
ikimize aldım marka ismi, logo tasarımı ve web grafikleri ÖGE grafik tasarım tarafından tasarlanmıştır.
ikimize aldım marka ismi, logo tasarımı ve web grafikleri ÖGE grafik tasarım tarafından tasarlanmıştır.

Daha Fazla Logo Tasarımı